masmerim
מסמרים
בארון

חתונה בחורף – השלכות, רעיונות וטיפים

אביב צוות מסמרים
אביב צוות מסמרים

אביב, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

קיום חתונה בחורף הוא דבר מיוחד. למה? מייד נסביר. מה שבטוח, ארגון אירועי חתונה הוא דבר מורכב ואם אתם מתכננים לעשות זאת דווקא בחורף, זה יהיה מסובך אפילו (קצת) יותר. אך אל ייאוש – יש גם יתרונות בחתונה בחורף! בואו נראה מה כרוך בזה ומה אפשר לעשות, בכדי להפיק את המיטב מהנסיבות הקרירות והגשומות האלה:

 

יתרונות של חתונה בחורף

בואו נתחיל מקצת עידוד, עם יתרונות החתונות בחורף:

  • זול יותר – יש ביקוש נמוך יותר לכל נותני השירותים בתחום החתונות בחורף. כולל אולמות אירועים. לכן, המחירים נמוכים בהתאם.
  • יותר אפשרויות – מאותן סיבות, יש גם מבחר נותני שירותים שיהיו זמינים, במועד שמתאים לכם.
  • אחלה מזג אוויר! – גם בחורף יש ימים ללא גשם ועננים. מאחר שבימים אלה גם אין חמסינים ולחות, הרווחתם! במיוחד אם לא קר מדי.
  • בשעות נוחות – חתונה בחורף מתחילה לרוב מוקדם יותר, בגלל ההבדלים בשעות השקיעה.

 

מה לגבי האווירה?

כשאומרים לכם את המילה "חתונה", מה האסוציאציות הראשונות שלכם? שלוליות? מטריות? צילומים רומנטיים מול השקיעה במגפיים ומעיל דובון?.. לא? פינגווינים..? מצד שני, יש מי שמחבבים את החורף ולא כל החתונות וצילומי החתונה חייבים להיות אותו הדבר. למעשה, אם תנסו להיות קצת מקוריים, תשיגו חתונה בחורף שתהיה הרבה יותר מעניינת ותישאר כזיכרון מיוחד באמת.  בחורף יש אפילו יותר פריחה. מבחינת אווירת חתונה, בצילומים ובכלל, זה הולך ביחד יופי!

 

בחוץ או בפנים?

שאלה בסיסית שתעלה, היא האם לקיים את האירוע בפנים או אולי להעז ולקיים אותו בחוץ? אפשר גם בחוץ, עם מבנה קל כגון אוהל מיוחד לגשם. כמובן, מדובר על פתרון להגנה מרוח ולחימום. אלה סידורים שעשויים להיות לא רעים, במיוחד כאשר מזג האוויר חורפי אבל לא עז מדי. בכל מקרה, לא חייבים לקיים את האירוע כולו בחוץ. אפשר למשל רק קבלת פנים בחוץ וכל השאר במבנה הסגור והחמים.

 

כמה טיפים ותובנות שימושיות

  • ללכת על בטוח – חתונות נערכות כמעט תמיד באולמות אירועים ישראליים טיפוסיים. לא באיגלו אסקימוסי ולא בסדנא של וים הוף (שמלמד לשחות במי קרח ולטפס הרים מושלגים במכנסיים קצרים). ולאולמות האירועים השגרתיים האלה, יש יתרונות גדולים. זה "ללכת על בטוח". אם בנוסף לכך, אתם מבטיחים שלאורחים יהיה קל להגיע מבחינת נסיעה בגשם, הכל טוב. בלי נסיעות דרך שבילי עפר פסטורליים (ומלאי בוץ), למיקום רומנטי נידח בין פרדסים. עדיף ללכת על משהו יותר שמרני, כגון אולמות אירועים בחדרה.
  • הצ'קים שמנמנים יותר.. – שימו לב לשיקול החביב הבא, שהוא גם טיפ "למבינים": בקיץ יש יותר חתונות ולכן אנשים מוציאים יותר כסף על צ'קים לחתונות בקיץ, בסך הכל. בחורף ה"נזק" קטן יותר עבורם מבחינה זו ולכן, גדל הסיכוי שלכם – מתחתני החורף, לקבל צ'קים שמנים.. לא בדקנו מדעית עד כמה זה נכון, אבל זהו טיפ נפוץ. נסו ותראו. תתחתנו בחורף. תתחתנו שוב בקיץ. חתונת כסף בעוד כך וכך שנים. תראו אם זה עובד.
  • להיות בטבע גם בתוך האולם – רוצים גם חתונה בחורף באולם וגם להתחבר לטבע? בתוך האולם תוכלו לתת דגש מיוחד לפרחים וצמחיה. מחוץ לאולם עשויה להיות צמחיה מרשימה ואם היא גלויה מתוך האולם עצמו, מה טוב.
  • טיפ ויתרון נוסף לסיום – אחרי החתונה החורפית המושלמת שלכם, תחזרו הביתה עייפים אך מרוצים. אז תוכלו לצלול היישר למיטה החמימה, עם רעמים בחוץ, שמיכת פוך מלמעלה ו… לישון שנת ישרים! בחורף הרבה יותר כיף להירדם ביחד.
פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך