masmerim
מסמרים
בארון

וופורייזר מומלץ – איך בוחרים מול כל השפע?

אביב צוות מסמרים
אביב צוות מסמרים

אביב, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

וופורייזר הינו מכשיר אידוי המאפשר למשתמשים בו לצרוך צמחים ללא שריפתם. למעשה, יש כמה סיבות עיקריות שבגללן יותר ויותר ישראלים רוכשים את מכשיר האידוי. הסיבה האחת בשל הניסיון להפסיק לעשן ולעבור למשהו קצת פחות מזיק בהשוואה לסיגריות.  סיבה שניה קשורה לכך חווית האידוי הרבה יותר נעימה בהשוואה לעישון. הסיבה האחרונה היא משום שיותר ויותר מקרים זוכים לאישור לאידוי קנאביס באופן חוקי מה שמעלה את אחוז הצורכים. תהליך האידוי משחרר את החומרים הפעילים בצמח, בשילוב ארומות שונות, באמצעות אוויר חם. האוויר החם שעובר דרך הצמחים, משחרר אדים קלילים אותם ניתן לשאוף בקלות, ללא הרגשה של צריבה כמו בעישון סטנדרטי. אם אתם צורכים קנאביס באמצעות מכשירי אידוי, נשמח לעזור לכם לגלות איזה וופורייזר מומלץ עבורכם. בשוק ישנם מגוון מכשירי וופורייזר בטווח מחירים מגוון. ישנם מכשירים שמתאימים יותר למשתמשים מתחילים בשימושים קלים יותר וישנם כאלו למשתמשים באופן תכוף יותר. הוופורייזרים שונים זה מזה לא רק במחיר ובתפוקה אלא גם בשיטת הפעולה, אופן הטעינה ועוד. בשורות הבאות נציג בפניכם איך בוחרים וופורייזר מומלץ לצד היתרונות של המכשיר.

 

למה כדאי להשתמש בוופורייזר?

היתרון הגדול ביותר של שימוש בוופורייזר על פני עישון הוא כמובן היתרון הבריאותי. כאשר אנו מעשנים, אנחנו שואפים בתהליך חומרים מזיקים ואף רעילים, שכידוע בשימוש ארוך גורמים נזק לריאות ולבריאות באופן כללי. כאשר אנחנו משתמשים במכשיר אידוי, אין את פעולת השריפה המייצרת את רוב הנזק הבריאותי. חשוב לזכור, כי לפני שעושים שימוש במכשיר האידוי, צריך לקצוץ את התפרחת באמצעות גריינדרים. למעשה, בלי אקט השריפה, גם פחות ריח נספג למי שמשתמש במכשיר, שזהו יתרון בפני עצמו. יתרון נוסף למכשירי וופורייזר הוא ניצול מקסימלי של החומר. בעוד בעישון אנחנו שורפים את החומר תוך כדי השימוש ובכך מסיימים אותו לחלוטין, במכשיר אידוי אפשר להשתמש לעיתים מספר פעמים באותו החומר עד שהצמח משנה את צבעו ובכך לנצל את החומר עד תום. כאמור, בנוסף, חווית האידוי הרבה יותר נעימה, עוצמתית ומרגשת אנשים שאוהבים לעשן, בהשוואה לכל פתרונות עישון אחרים.

 

כיצד עובד וופורייזר?

ישנם סוגים שונים של מכשירי אידוי אבל הקונספט הוא לרוב דומה. למכשיר עצמו יש תא למילוי אליו מכניסים את הצמח שגרסנו מבעוד מועד באמצעות מכשיר נפרד הטוחן את החומר. לאחר הטעינה, מדליקים את מכשיר האידוי וממתינים לחימומו לטמפרטורה הרצויה. כאשר המכשיר מגיע לחום הנדרש, ניתן לשאוף את האדים, ישנם מכשירים בהם ניתן לקבוע את הטמפרטורה וישנם כאלה שהיא קבועה. וופורייזרים מוכרים יותר כמכשירים קטנים וניידים, אלו עובדים על סוללות פנימיות שלרוב נטענות. ישנם גם מכשירי אידוי לשימוש ביתי שהם נייחים ומתחברים לחשמל. מכשירי אידוי נייחים לרוב חזקים יותר, עמידים יותר ומיועדים לשימושים אינטנסיבי יותר.

 

איך בוחרים וופורייזר?

לרוב מי שעובר מעישון רגיל לוופורייזר יהנה יותר להשתמש במכשיר אידוי שמאפשר שליטה על טמפרטורת האידוי, כך ניתן להפיק מהמכשיר אדים חמים, הדומים יותר לאקט העישון ומספקים יותר את הצורך הפסיכולוגי. לעומת זאת, מי שעובר ישר לאידוי, לדוגמה עבור שימוש בקנאביס מסיבות רפואיות, עדיף לו להשתמש במכשיר המוציא אדים קרים שהם יותר קלילים ונעימים לצריכה. בהחלטה על בחירת וופורייזר שיקול נוסף הוא אם לרכוש מכשיר נייד או נייח. ברוב המקרים נעדיף מכשיר נייד כדי שנוכל כמובן להתנייד איתו, אך אם מדובר באדם מבוגר או ילד שעושה שימוש רפואי במכשיר, יתכן ועדיף לרכוש מכשיר נייך לאידוי שכולל מאוורר שעוזר בשאיפה.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך