masmerim
מסמרים
בארון

זיגוג סקילייט – מהו ומתי כדאי להשתמש בו?

אביב צוות מסמרים
אביב צוות מסמרים

אביב, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

אחד הפיתוחים היותר אינטלגנטים בתחום הבניה, האדריכלות והשיפוצים נקרא זיגוג סקילייט. פיתוח זה משתלב בצורה כמעט מושלמת עם טרנדים וטכנולוגיות חדשניות בתחומים אלה בין אם זה כל מה שקשור לעולם הבניה הירוקה ובין אם במימוש צרכים משתנים כמו בניה על בסיס טכנולוגיית בית חכם. למעשה, מדובר במוצר סופר חדשני המיוצר משני חומרים עיקריים: אלומיניום וזכוכית. לסקייליט יש כמה תפקידים עיקריים ששווה להכיר בתהליכי בניה, חידוש ושיפוץ, שכן אולי זה בדיוק המוצר שישדרג את חייכם בכמה רמות. מדובר בסוג של חלון אותו ניתן למקם באזורים שונים בהתאם לאופי הפרויקט.

 

השתלבות זיגוג סקילייט עם מערכות נוספות

לפני שנבין את התפקידים והיתרונות של הסקילייט, חשוב להבין בדיוק מה זה. סקילייט הוא חלון. הוא יכול לשמש בתור חלון עצמאי ממנו ניתן לצאת אל הגג למשל, או לסוכה, חלון למטרות של איוורור ושחרור של ריחות או עשן אותו מפעילים באמצעות מפסק מיוחד או פשוט חלון המשתלב במערכות מורכבות אחרות כמו קירות מסך למשל. את הסקילייט ניתן להזמין לפי מידות בהתאם לאופי הפרויקט בין אם מדובר בפרויקט שאנחנו מתכננים ובונים מאפס ובין אם בפרויקט שאנחנו רוצים לחדש או לשקם.

 

אור טבעי שנכנס מבחוץ ישירות פנימה

אור הוא משאב כל כך חשוב. יש מבנים או חללים שפשוט מוגדרים כחשוכים או כאלה שצריך לעשות בהם שימוש בהמון תאורה מלאכותית, בכדי להאיר אותם. בדיוק בשביל זה מערכות כמו סקילייט נועדו. להכניס יותר אור טבעי מבחוץ פנימה. מה האור הטבעי עושה? קודם כל הוא מייעל תהליכים ומכניס פרודקטיביות למשל, בבתי עסק. בנוסף, אור טבעי המבוסס על קרני השמש מסייע להעלות את מצב הרוח ותורם לשמירה על אנרגיה מרוממת. יחד עם זאת, ברגע שיש לנו יותר אור שנכנס מבחוץ, אנחנו נוטים פחות להדליק תאורה מלאכותית וכך חוסכים באנרגיה, בחשמל וגם בכסף.

 

אוויר נקי

מכירים את זה שאתם מרגישים חנוקים? שאין לכם מספיק אוויר? בדיוק לשם כך ניתן להתקין מערכת סקילייט. לא רק שהחלון יכניס יותר אור לבית שלכם, הוא גם מאפשר פתיחה וסגירה קלות, כך שתוכלו להכניס חמצן פנימה ולשפר את ההרגשה, את מצב הרוח ואת התחושה שלכם עם אוויר נקי שנכנס מבחוץ. אוויר נקי תורם לסירקולציה מעולה בתוך החלל ומונע היווצרות של חיידקים ומחלות.

 

עיצוב חדשני מרהיב ומודרני

מעבר ליתרונות הפונקציונליים של מערכות סקילייט במבנים פרטיים, ציבוריים, גורדי שחקים, בתי מלון ומשרדים, לסקילייט יש גם יתרון עיצובי והוא משתלב בהרמוניה ואיזון מושלם עם המראה המודרני שכולנו מחפשים ליצור. הוא הופך את המבנה ליוקרתי ומרהיב.

 

גמישות עיצובית

את הסקילייט ניתן להתקין בכל מיני צורות ועיצובים, להזמין אותו כמעט בכל מידה שתרצו ולשדרג חללים כמו הסלון, חדר השינה או אפילו הפרוזדור. לא תאמינו אבל דרך הסקילייט תוכלו לצפות בשמים הכחולים באמצע היום או בכוכבים והריח באמצע הלילה.

 

לסקילייט כמה יתרונות נוספים כמו למשל שחרור של עשן בזמן שריפה, איטום מעולה המגן עלינו מפני גשמים ורוחות, אך לא פחות חשוב, חלונות מהסוג הזה גם מייעלים תהליכים אנרגתיים ומאפשרים לנו לשמור על הסביבה שלנו בצורה טובה.

 

לסיכום, מדובר במוצר מהפכני מכל הבחינות וכל מה שצריך זה תכנון נכון, חברה מקצועית שתסייע לכם בתהליך שלב אחר שלב. בחרו חברה שסקילייט הוא המומחיות שלה גם בהיבט של התאמת המוצר לצרכים שלכם וגם מבחינת האיכות שלו לאורך שנים.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך