masmerim
מסמרים
בארון

רופאי שיניים ברעננה שכדאי להכיר

אביב צוות מסמרים
אביב צוות מסמרים

אביב, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

לאורך שנות חיינו כולנו צריכים לבחור אחת לכמה שבועות או אפילו אחת לכמה חודשים רופא. לפעמים מדובר ברופא עיניים, לעתים ברופא נשים וכן, יש גם לא מעט מצבים בהם אנחנו צריכים לבחור רופא שיניים. בתהליך ההשוואה בין רופאי שיניים ברעננה חשיבות רבה, ולמעשה מדובר בהחלטה שתשפיע על בריאות הפה, השיניים וכמובן התוצאה הסופית של הטיפול אותו נבצע. שיניים נקיות, אסתטיות, חזקות ובריאות משפיעות על איכות החיים, על הביטחון והדימוי העצמי שלנו וזו הסיבה שאנשים רבים כל כך רואים חשיבות גבוהה בתהליך בחירת רופא השיניים שלהם. לא סתם אומרים את המשפט ”אין מחיר לרופא שיניים טוב“.

 

אז איך בוחרים?

בעיקרון, שבוחרים רופא ולא משנה באיזה תחום, עומדות בפנינו שתי אפשרויות עיקריות. אפשרות אחת היא פשוט להתחיל ולאסוף המלצות מאנשים שאנחנו מכירים. אנחנו יכולים לשאול שכנים, קרובי משפחה, קולגות לעבודה או אפילו להתרשם מתוצאת טיפול אצל אדם קרוב לנו ולפי זה לקבל החלטה. אפשרות שניה היא לבחור רופא שיניים דרך רשת האינטרנט ולנסות להשוות בין כמה רופאים. לפרטים ומידע על אחד מרופאי השיניים המובילים בישראל וברעננה היכנסו לאתר drhacohen.co.il.

 

התמחות

יש סוגים רבים של טיפולים הקשורים לבריאות השיניים והפה. כאשר אתם נמצאים לפני תהליך בחירה של רופא שיניים, אתם חייבים להיות בטוחים שהוא אכן מבצע ומתמחה בביצוע תחום הטיפול לו אתם זקוקים.  בין הטיפולים הנפוצים אצל רופא השיניים הם טיפול שורש, יישור שיניים, השתלת שיניים רגילה או ממוחשבת, שיקום הפה, השתלות שיניים, כתרים, טיפולים אסתטיים ועוד. לכן, לפני שאתם בוחרים רופא שיניים, בדקו שהוא אכן מתמחה בטיפול אותו אתם צריכים לעבור.

 

פגישת היכרות בדיקה ראשונית

זכרו! זה שבחרתם להגיע לפגישה או ייעוץ אצל רופא שיניים ספציפי, זה לא אומר שאתם צריכים לבצע אצלו את כל סדרת הטיפולים. תוכלו בפגישה עצמה להתרשם ממקצועיותו של הרופא, לשים לב עד כמה הוא עונה לכם על שאלות שאתם שואלים תוך כדי הבדיקה או אחריה, לבדוק האם המחיר מתאים לכם ובעיקר האם הוא תואם את מה שקורה בשוק וכך לקבל החלטה. שימו לב לקליניקה של הרופא, עד כמה היא נקייה ומתוחזקת, התייחסו לצוות המטפל שמסייע לרופא, למקצועיותה של המזכירה – כל הדברים הללו חשובים מאוד לקבלת החלטה סופית.

 

ועוד כמה קריטריונים חשובים לבחירת רופא שיניים

  • זמינות- אם אתם צריכים לבצע טיפול מסוים בתקופה הקרובה, לא יעזור לכם רופא שיניים שלא יהיה זמין עבורכם. לכן, חשוב שלא רק הטיפול הראשון יתקיים, אלא סדרת טיפולית רציפה והגיונית בהתאם לתהליך השיקום של הפה והשיניים.
  • ציוד – עולם רפואת השיניים עבר תהפוכה טכנולוגית אינטנסיבית בשנים האחרונות ולכן חבל שלא תהנו מזה. בדקו כי הרופא אותו אתם בוחרים מחזיק בציוד המתקדם ביותר, כדי שתחוו מצד אחד כמה שפחות כאב, אך מצד שני תוכלו להנות מתוצאה מושלמת או לפחות קרובה לשלמות.
  • חומרים – סופר חשוב! איכות החומרים. בדקו שהרופא עושה שימוש בחומרים איכותיים, בדקו מהיכן הוא מייבא אותם וכי הם מאושרים לשימוש על יד משרד הבריאות בישראל ומחזיקים בתו תקן.
  • מחיר- טיפולי שיניים אינם דבר זול ובהכרח כאן, מחירים מדי זולים כן מעידים על איזו שהיא בעייתיות.

 

אבחון אונליין יש דבר כזה?

בהחלט, היום ניתן לחסוך זמן רב ולבחור ברופא שיבצע עבורכם את תהליך האבחון באופן דיגיטלי וככה יחסוך לכם זמן רב.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך