masmerim
מסמרים
בארון

החלפת מצבר לאוטו – שלא יעבדו עליכם

אביב צוות מסמרים
אביב צוות מסמרים

אביב, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה ובכיסה

אין כמעט אדם במדינת ישראל שאין לו רכב ומי שאין לו רכב, מסתדר ברוב המקרים עם תחבורה ציבורית ופתרונות ניידים אחרים כמו כלי רכב חשמליים. אחד מחלקי החילוף היותר חשובים בכל רכב מכל סוג שהוא הוא המצבר, שאחראי כמובן על כל מה שקשור לתהליכים חשמליים ברכב. למעשה, החלפת מצבר לאוטו הינו צורך שכמעט כל אדם עלול להגיע אליו בשלב מסוים בחיים. המצבר הינו אחד הרכיבים הכי חשובים לתפקוד של הרכב, מפני שבלי מצבר תקין הרכב לא יכול להניע. על אף החשיבות הרבה של המצבר עבור כלי רכב בימינו, הידע בקרב הציבור הרחב הינו מועט בנושא זה, דבר אשר הוביל לכך שבתחום זה ישנו עוקץ גדול לעתים קרובות כאשר בעלי מוסכים רבים נוטים לנצל ולעקוץ אנשים אשר לא מבינים מספיק בתחום זה. ועל כן, במאמר הקרוב נפרט עבורכם מספר פרמטרים חשובים שעליכם לבדוק טרם החלפת מצבר ברכב שלכם.

החלפת מצבר לאוטו לפי סוג המנוע

לכל מנוע יש להתאים סוג מתאים עבורו של מצבר. כל מצבר פועל בצורה טיפה שונה, זאת בהתאם ליעוד ולמטרה שלשמה הוא פועל. הייעוד של המצבר עתיד להשפיע בסופו של דבר על המרט הטכני של המצבר כמו – נפח המצבר, קיבולת המצבר, ועוד. באתר bestmazber.co.il תוכלו לקבל שירות ומידע נוסף על החלפת מצבר בקלי קלות ובלי מאמץ.

מאיפה הגיע המצבר?

בסופו של יום האיכות והרמה של המצבר שתבחרו ישפיע בצורה ישירה על כמות הזמן שהמצבר הנ"ל ישרת אתכם נאמנות. בדרך כלל, מצברים אשר מגיעים מארצות המזרח הרחוק הינם חד משמעית מצברים באיכות נמוכה יותר, אשר עשויים להפסיק לעבוד לאחר פרק זמן קצר יותר, או שתצטרכו לשלוח את המצבר למוסך לאחר זמן קצר מאוד. מצברים מומלצים וברמת איכות גבוהה הינם בסופו של דבר מצברים אשר מיוצרים במדינות המערב, וכאלה אשר יגיעו עם תעודת אחריות למשך תקופה רבה, דבר אשר יוכל לתת לכם שקט נפשי רב.

קיבולת המצבר ונפח

הקיבולת של המצבר משפיעה בצורה ישירה על האפשרות של המצבר ליצור את התוצאה הנכונה עבור הרכב. עליכם לבדוק בהוראות של יצרן הרכב ולבדוק מהו נפח המצבר הרצוי, ורק לפי הוראות אלה לבחור את המצבר אשר תקנו, בהתאם לגודל המצבר הנחוץ.

בדיקה מבחוץ של המצבר

מעבר לכל העצות והטיפים שרשמתי לכם כאן, חשוב מאוד גם לעשות בדיקה חיצונית של המצבר בפני עצמו. הבדיקה החיצונית הזו היא לא בדיקה מורכבת וכל אחד יכול לבצע אותה – תבדקו שהמצבר אותו אתם מעוניינים לרכוש לא מכיל נזילה, חלודה או אולי קורוזיה. כל אלה בדרך כלל עשויים להופיע באזור החיבור של המצבר. בנוסף לכך, כדאי מאוד לבדוק כי יש למצבר את כמות המים הנחוצה עבורה.

תעודת אחריות

תעודת אחריות לפרק זמן ממושך בוודאות מעידה על איכות המוצר, שכן בהעמדת תעודת אחריות זו היצרן מביע ביטחון ומחייב כי המוצר שלו איכותי, דבר אשר חשוב מאוד לביטחון האישי שלכם תוך כדי קניית כל מוצר שהוא. בגלל שמצבר הינו הוצאה יקרה בדרך כלל, אנשים רוצים לדעת שהם קונים מוצר אשר יחזיק את הזמן הרב ביותר, ועל כן האחריות הינה חשובה ביותר.

החלפת מצבר איך לחסוך זמן

אם נוצר מצב שעמדתם להניע את הרכב שלכם והוא נתקע בשל המצבר, היום ניתן להיעזר בשירות הנקרא מצבר עד הבית. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית בתחום הזה ואתם יכולים להנות ממצבר חדש תוך זמן קצר.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך